Regulamin sklepu SCOOT PL

Warunki ogólne

 1. Sklep internetowy SCOOT PL, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.xtrm.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. 

 2. Sklep SCOOT PL jest własnością firmy Scoot PL Daniel Słodki z siedzibą w Nienaszów 312, 38-230 Nowy Żmigród, woj. podkarpackie. NIP 651-133-81-28, REGON 240127269, tel. +48 501 540 145

 3. Ceny towarów prezentowanych w sklepie internetowym SCOOT PL są podane w złotych polskich (według aktualnego kursu EURO podanego przez NBP) i zawierają podatek VAT w wysokości 23%.

 4. Złożenie zamówienia w sklepie SCOOT PL oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

Procedura składania i realizacji zamówień

 1. Podany przez użytkownika adres e-mail może być wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

 2. Sklep internetowy SCOOT PL prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu.

 3. Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.xtrm.pl.

 4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie , gdy sklep otrzyma e-mail od klienta z potwierdzeniem lub wpłatą umówionej kwoty na konto bankowe sklepu.

 5. W przypadku braku potwierdzenia lub wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo przystąpienie do realizacji złożonego zamówienia, firma Scoot PL Daniel Słodki zastrzega prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego za pomocą e-maila i/lub telefonicznie.

 6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać zamówienie e-mailem. Firma Scoot PL Daniel Słodki zastrzega sobie prawo do dodatkowego potwierdzenia.

 7. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Faktura VAT w formie drukowanej jest wystawiana i dołączana do przesyłki na życzenie klienta. W przeciwnym wypadku zostanie wysłana pocztą zwykłą na wskazany prze klienta adres.

 8. Koszty przesyłki na terenie Polski są pokrywane przez firmę Scoot PL Daniel Słodki (podczas składania zamówienia pojawia się pozycja: koszty przesyłki: 0,00zł). Jeżeli zachodzi konieczność sprowadzenia towaru na życzenie klienta spoza granic Polski, koszty transportu doliczane są do ceny towaru, o czym klient jest informowany pisemnie w trakcie składania i potwierdzania zamówienia. 

 9. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 30 dni roboczych ( w zależności od dostępności zamówionego towaru). Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia lub wpływu pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionych towarów. W szczególnych wypadkach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym poinformujemy klienta indywidualnie. Czas otrzymania przesyłki= czas realizacji + czas dostawy.

 10. Statusy zamówień. Sklep SCOOT PL w celu ułatwienia realizacji zamówienia wprowadza 4 statusy zamówień, które informują o stanie zamówienia. Statusy zamówienia są wysyłane na konto e-mail zamawiającego.
  Opis statusów zamówień:

  • status "oczekuje na potwierdzenie" - jest wysyłany w momencie złożenia zamówienia w sklepie. Informuje o złożeniu zamówienia w sklepie oraz informuje o trwającej procedurze potwierdzania. Jest potwierdzeniem prawidłowości procedury zamawiania towaru.

  • status "w realizacji" - jest wysyłany w momencie przyjęcia złożonego zamówienia do realizacji po jego wcześniejszym potwierdzeniu,

  • status "wysłane" - jest wysyłany w momencie wysyłki towaru do klienta.

  • status "nie potwierdzone / anulowane" - jest wysyłany w przypadku rezygnacji z zamówienia bądź braku możliwości jego potwierdzenia.

 11. Przy wyborze formy płatności przelewem pieniądze należy przelać na konto:
  Bank: Multibank numer konta 16 1140 2017 0000 4002 0485 6474
  podać tytuł zapłaty w postaci: zapłata za zamówienie numer xxx.
  Numer zamówienia przychodzi wraz z każdym statusem na adres e-mail składającego zamówienie. Przy wyborze płatności przelewem po otrzymaniu z naszego banku potwierdzenia o wpływie pieniędzy od Państwa, zamówione towary zostaną wysłane.

 12. W przypadku braku zamówionego towaru sklep niezwłocznie poinformuje państwa o najszybszym możliwym terminie realizacji złożonego zamówienia.

 13. Nie ponosimy odpowiedzialności za wynikłe spóźnienia spowodowane złą pracą firm transportowych.

 

JAK KUPIĆ towar z naszej oferty:

Sprzęt oferowany przez firmę SCOOT PL zakupić można na trzy sposoby:

- zakup gotówkowy polegający na wpłaceniu kwoty właścicielowi sklepu SCOOT PL w siedzibie firmy bądź w innym, umówionym wcześniej telefonicznie bądź e-mailowo miejscu

- zakup przelewem na konto bankowe podane w regulaminie sklepu SCOOT PL

- zakup przelewem na konto PayU podane przez właściciela firmy SCOOT PL w procesie składania i realizacji zamówienia